,

Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic Small Dog 3,5kg

44,99 

Categories: ,

Allergia tekib siis, kui looma immuunsüsteem reageerib keskkonnas olevale muidu kahjutule ainele. Seedetrakt ja nahk on kaks väga tundlikku organit, mis puutuvad kokku erinevate mõjudega, eriti väikeste tõugude koertel. Teie koeral võib elu jooksul tekkida toiduallergia või talumatus nii taimsete kui ka loomsete koostisosade suhtes. Tüüpilised sümptomid on naha sügelus ja põletik, samuti kõhulahtisus või oksendamine.
Royal Canin Hypoallergenic Small Dog pakub spetsiaalselt väikest tõugu koertele mõeldud dieettoitu, mis sobib nii toidutalumatuse ja toiduallergia korral kui ka põletikuliste ja krooniliste soolehaiguste raviks. Hüdrolüüsitud valgud tagavad kõrge seeduvuse ja väga madala allergeensuse. Kuna väikesed koerad on altid põiekividele, optimeeriti RSS-i väärtust. Spetsiaalne kombinatsioon sellistest ainetest nagu biotiin, niatsiin ja pantoteenhape aitab samuti tugevdada naha barjääriefekti.

Näidustused:

 • Peensoole bakteriaalne ülekasv
 • düsbakterid
 • eliminatsiooni dieet
 • Eksokriinne pankrease puudulikkus (EPI)
 • toiduallergia
 • sööda talumatus
 • Põletikuline soolehaigus (IBD)
 • Bakterite ülekasv (SIBO/düsbioos)

Vastunäidustused:

 • kutsikad
 • Tiined ja imetavad emased emased

Toote spetsiifilised omadused:

 • Hüdrolüüsitud valgud: Sojavalgu hüdrolüsaat koosneb madala molekulmassiga peptiididest. Seetõttu on see hästi seeditav ja vaid vähesel määral allergeenne.
 • Optimeeritud RSS-väärtus: alaküllastunud uriinikeskkond, mis takistab struviidi ja kaltsiumoksalaadi spontaanset kristalliseerumist.
 • Nahabarjäär: Väga kõrge biotiini, niatsiini ja pantoteenhappe sisaldus koos tsingi-linoolhappe seguga aitab vähendada vedelikukadu läbi naha ja tugevdab selle barjääriefekti.
 • Optimaalne suu ja hammaste tervis: killustik avaldab kattu ja hambakivi mehhaanilist abrasiooni. Lisaks seovad valemis sisalduvad naatriumtrifosfaadid süljes sisalduvat kaltsiumi, mis pole seetõttu hambakivi tekkeks kättesaadav.

Lisainfo: HÜPOALLERGEENNE VÄIKE KOER on hüdrolüsaattoit. See on välja töötatud spetsiaalselt alla 10 kg kaaluvate koerte allergiate raviks ning võtab arvesse ka kuseteede ja hammaste tervist.

Ravi kestus : Kui kahtlustatakse toiduallergiat või -talumatust, tuleb koera toitumist koheselt ja ilma üleminekufaasita muuta. Seejärel tuleks dieetravi jätkata kogu elu.

Võtke arvesse järgmisi juhiseid.

 1. Veterinaarse dieettoiduga söötmine võib toimuda ainult veterinaararstiga konsulteerides.
 2. Veterinaartoiduga toitmise ajal peaksite külastama regulaarselt (iga 6 kuu järel) oma veterinaararsti kontrolli.
 3. Kui teie lemmiklooma tervis halveneb, peate viivitamatult pöörduma veterinaararsti poole.
 4. Asetades valitud dieettoidu ostukorvi, kinnitate, et olete ülaltoodud teabega tutvunud ja sellest aru saanud.

Toitumissoovitus

Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic Small Dog on täisväärtuslik dieettoit koertele.

Soovitatav päevaraha (g/päevas)

kehakaal kõhn normaalne ülekaaluline
2 kg 54 g 48g 41g
2,5 kg 64 g 56 g 49g
3 kg 73 g 64 g 56 g
3,5 kg 82 g 72 g 62 g
4 kg 91 g 80g 69 g
5 kg 107 g 94 g 82 g
6 kg 123 g 108 g 94 g
7 kg 138 g 122 g 105 g
8 kg 153 g 134 g 116 g
9 kg 167 g 147 g 127 g
10 kg 181 g 159 g 137 g

Toiduallergia või toidutalumatuse kahtluse korral saab koera toitumist muuta ilma toitu muutmata. Hüpoallergeense väikese koeraga toitumist saab jätkata kogu lemmiklooma eluaja.
Päevane kogus on soovitatav jagada 2 toidukorraks.

Brand

Royal Canin

Shopping Cart