Royal Canin Golden Retriever Adult 12kg

67,99 

Kategooriad: ,

Kuldne retriiver on erakordselt armastusväärne, sõbralik ja usaldav koer. Ja teie neljajalgse sõbra toit peaks olema nii ainulaadne kui see on. Kõik Royal Canini tooted läbivad seetõttu põhjaliku kvaliteedikontrolli, et tagada optimaalne toidukvaliteet ning vastata teie koera individuaalsetele toitumisvajadustele ja elustiilile.

Breed Health Nutrition Range’i toite iseloomustavad kvaliteetsed valgud ja tasakaalustatud toitaineprofiil. Lisaks on kuivtoidu krokettide suurus, kuju ja tekstuur kohandatud vastavale koeratõule.

Täiskasvanud Royal Canini kuldne retriiver lühidalt:

  • Täistoit üle 15 kuu vanustele kuldsetele retriiveritele
  • Kohandatud selle tõu toitumisvajadustele
  • Spetsiifilised toitained: võivad toetada tervist ja heaolu
  • Rikas oomega-3 rasvhapete (EPA ja DHA) poolest: võib toetada naha barjäärifunktsiooni, mis omakorda võib avaldada positiivset mõju teie koera nahale ja karvkatte kvaliteedile
  • Tauriin: võib soodustada tervislikku südametegevust
  • Kvaliteetsed valgud: kergesti seeditavad, kõrge bioloogilise väärtusega, laialdaselt aktsepteeritavad

Kuivtoidu kroketid töötati välja eranditult selleks, et sirge koonu ja käärhambumusega kuldsetel retriiveritel oleks toidu ülesvõtmine ja närimine lihtsam.

Kuiv- ja märgtoitu saab kombineerida. Kuivtoit sisaldab suures kontsentratsioonis toitaineid , võib toetada hammaste tervist ja soodustada positiivseid tervisetulemusi.
Märgtoidul on loomulikult suurem niiskusesisaldus ja see võib toetada kuseteede tervist ja ideaalkaalu.

Brand

Royal Canin

Shopping Cart