Royal Canin Chihuahua Puppy 1,5kg

21,99 

Kategooriad: ,

Chihuahua on oma suuruse poolest maailma väikseim koer. Väikese suuruse tõttu on see populaarne kaaslane, kes elab enamasti majas. Tänu oma kompaktsele kehakujule on Chihuahua väle, ergas ja elav. Kasvav Chihuahua vajab tundlikus kasvufaasis spetsiaalset koeratoitu, mis vastab tema toitumisvajadustele. Royal Canin Chihuahua Puppy sobib kuni 8 kuu vanustele chihuhuadele. Kuivtoitu iseloomustab kõrge valgu- ja energiasisaldus , et see oleks võimeline elavat tõugu energiaga varustama. Patenteeritud antioksüdantide kompleks koos olulise E-vitamiiniga võib toetada keha loomulikku kaitsevõimet. Valitud toitained ja valgudon hästi seeditavad, võivad soodustada seedimist ning vähendada väljaheite mahtu ja lõhna. Toit on ülimaitsva maitsega ja teie neljajalgne sõber võtab selle hästi vastu. Kroketid on kohandatud tõu väga väikesele lõualuule. See muudab toidu allaneelamise ja närimise lihtsamaks.

Royal Canini Chihuahua kutsikas lühidalt:

  • Täissööt kuni 8 kuu vanustele Chihuahua kutsikate jaoks
  • Kohandatud selle tõu kutsikate toitumisvajadustele
  • Terviklik retsept uurijatele:  toitaineterikas toit võib toetada teie kutsika olulist kasvu- ja arengufaasi ning tervist.
  • Eksklusiivsed kroketid Chihuahua kutsikate jaoks:  erikujulised kroketid on kohandatud väga väikesele lõualuule ning võimaldavad kergemat söömist ja intensiivset närimist.
  • Patenteeritud antioksüdantide kompleks : olulise E-vitamiini ja luteiiniga võib toetada kasvava kutsika immuunsüsteemi
  • Spetsiaalne retsept: hästi seeditavad, valitud toitained, mis saavutavad eriti kõrge vastuvõtutaseme
  • Väljaheite lõhna vähendamine: kergesti seeditavad valgud, riis, FOS ja EPA/DHA võivad minimeerida seedimata toidujääkide ja seeläbi ebameeldiva väljaheite lõhna ning väljaheidete kogust.

Royal Canini lubadus kvaliteedile
Kõik Royal Canini tooted läbivad põhjaliku kvaliteedikontrolli, et tagada optimaalne toidukvaliteet ning rahuldada teie koera individuaalsed toitumisvajadused ja elustiil. See tähendab, et Royal Canin Chihuahua Puppy abil pakute oma kutsikale kvaliteetset tasakaalustatud toitumist.

Brand

Royal Canin

Shopping Cart