,

Kalatoit TetraPro Colour

16,99 20,99 

SKU: N/A Categories: ,

Regulaarsel söötmisel soodustab Tetra ProColour helvestoit teie akvaariumi troopiliste dekoratiivkalade loomulikke värvusi ja varustab samal ajal loomi kõigi oluliste toitainetega. Tänu helveste uuenduslikule krõbedale kujule ei saa hoolikalt valmistatud toit peaaegu üldse vett ja seda kasutavad kalad suurepäraselt.

Värvilised kalad on iga akvaariumi tipphetki. Esmaklassilise toiduga Tetra ProColour annate oma panuse loomade loomulike värvide veelgi paremaks esiletoomiseks ja samal ajal tagate kalade varustamise kõigi oluliste toitainetega. Helvestoit sobib kõikidele troopilistele dekoratiivkaladele.

Tetra ProColour sisaldab värvikontsentraati suurepärase loomuliku värvi väljenduse tagamiseks . Regulaarsel kasutamisel on värvilised tulemused nähtavad juba lühikese aja pärast. Et dekoratiivkalad ei näeks mitte ainult ilusad välja, vaid naudiksid ka parimat tervist, hindab Tetra helvestoit tasakaalustatud, toitaineterikka koostisega ja annab teie kalale iga hammustusega lisaenergiat. Põhitoit sisaldab lisaks valkudele ja kvaliteetsetele rasvadele spetsiaalseid karotenoide ja kontsentreeritud spirulina vetikaid. Vitamiinide stabiilsus ja kõrge toitainete sisaldus saavutatakse madalal temperatuuril ja õrna tootmisprotsessiga.

Helveste uuenduslik karge kuju, mis sisaldab toitaineterikast kontsentraatsüdamikku, minimeerib vee saastumist toitmise ajal.

Tetra ProColour lühidalt:

  • Täissööt kõigile troopilistele dekoratiivkaladele
  • Tasakaalustatud ja toitev
  • Värvikontsentraat: suurepäraseks loomulikuks värviekspressiooniks
  • Madala temperatuuriga õrn protsess: vitamiinide stabiilsuse ja kõrge toiteväärtuse tagamiseks
  • Uuenduslik karge kuju: minimaalne veemõju
  • Karotenoidide ja kontsentreeritud spirulina vetikatega
  • Kerge toitmine
Koostis
Kala ja kala kõrvalsaadused, teravili, taimse valgu ekstraktid, pärm, õlid ja rasvad, molluskid ja koorikloomad, vetikad, suhkur.Lisaained 1 kg
vitamiinide, provitamiinide ja sarnase toimega keemiliselt määratletud ainete kohta: A-vitamiin 29 810 IU, D-vitamiin 1 860 IU, L-karnitiin 123 mg.
Mikroelementide ühendid: E5 mangaan 67 mg, E6 tsink 40 mg, E1 raud 26 mg, E3 koobalt 0,5 mg, värvained, säilitusained, antioksüdandid.


analüütilised komponendid

toorproteiin 46,0 %
toorrasv 12,0 %
toorkiud 3,0 %
niiskus 9,0 %

 

Kogus

250ml, 500ml

Brand

Tetra

Shopping Cart